Kurs doskonalącyXXII Warszawsko-Wigierska Akademia Nauczycieli Przyrodników
Termin08 - 11 maja 2024

08-05-2024-11-05-2024, godz. 07:00-20:00

MiejsceWigierski Park Narodowy
CelePogłębianie wiedzy nauczycieli dotyczącej różnych obszarów ochrony przyrody w Polsce.
Pogłębianie wiedzy nauczycieli na temat walorów edukacyjnych Wigierskiego Parku Narodowego i Suwalskiego Parku Krajobrazowego.
Doskonalenie umiejętności organizowania i prowadzenia zajęć terenowych z geografii i innych przedmiotów przyrodniczych.
AdresaciNauczyciele przedmiotów przyrodniczych ze szkoły podstawowej, którzy nie uczestniczyli w Warszawsko-Wigierskiej Akademii Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych
Dodatkowe informacjePierwszeństwo w rejestracji mają nauczyciele, którzy nie uczestniczyli w Warszawsko-Wigierskiej Akademii Nauczycieli Przyrodników. Potrzebna jest zgoda Dyrektora szkoły, druk w załączeniu.
Warunki zaliczenia100% obecności podczas zajęć oraz przygotowanie materiałów dydaktycznych z wykorzystaniem poznanych metod.