WebinariumTeach with Twee – Time-Saving Tool for English Teachers. Ucz z Twee – skutecznym narzędziem AI dla nauczycieli języka angielskiego
Kierownik szkoleniaMonika Bulik
Termin15 stycznia 2024

15-01-2024, godz. 17:00-19:15

MiejsceZdalne
Cele1. Zapoznanie nauczycieli z podstawowymi funkcjami i możliwościami Twee App jako narzędzia do szybkiego tworzenia materiałów edukacyjnych.
2. Poszerzenie wiedzy uczestników na temat możliwości wykorzystywania autentycznych materiałów na lekcjach w zakresie: mówienia, słuchania, czytania i pisania w języku angielskim.
3. Zapoznanie uczestników z kreatywnym wykorzystaniem aplikacji w nauczaniu, np. przez tworzenie własnych zasobów, ćwiczeń i materiałów dydaktycznych dostosowanych do potrzeb i zainteresowań uczniów.
AdresaciNauczyciele języka angielskiego wszystkich etapów edukacyjnych
Warunki zaliczeniaNauczyciel stworzy jedno zadanie językowe dostosowane do potrzeb uczniów w czasie webinarium.