KonferencjaPraca i kompetencje przyszłości - debata ekspertów
Kierownik szkoleniaRobert Jesionek
Termin07 maja 2024

07-05-2024, godz. 12:00-16:00

MiejsceWCIES, Warszawa, ul. Stara 4, sala 113
CeleRozwijanie i upowszechnianie wiedzy na temat kompetencji zawodowych w szybko zmieniającej się rzeczywistości.
Adresacinauczyciele, doradcy zawodowi w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, dyrektorzy szkół i innych placówek edukacyjnych, rodzice
Dodatkowe informacjePodczas debaty postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy edukacja w Polsce dobrze przygotowuje dzieci i młodzież do pracy w przyszłości oraz, czy kształtuje w nich potrzebne kompetencje. Ważnymi wątkami będą też wyzwania cywilizacyjne, którym szkoła powinna stawić czoła, jako czynnikom mającym duży wpływ na przyszłość i pracę w przyszłości. Dlatego podczas rozmowy dotkniemy tematów związanych m.in.: z kryzysem klimatycznym, rozwojem nowoczesnych technologii i AI, kondycją zdrowotną człowieka, szybką zmiennością świata, manipulacją, a także oczekiwaniami biznesu wobec szkoły.
Warunki zaliczeniaObecność