SeminariumOsoby z niepełnosprawnością intelektualną w Warszawie. Uczestnictwo w próbie teatralnej z aktorami Teatru 21.
Kierownik szkoleniaMaria Tkaczyk
Termin16 lutego 2024

16-02-2024, godz. 15:45-18:45

MiejsceTeatr Komedia, ul. Juliusza Słowackiego 19a, 01-592 Warszawa
Cele1. Wsparcie nauczycieli w pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną.
2. Pokazanie nowych możliwości w pracy z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną związanych ze współpracą z Teatrem 21 i Centrum Sztuki Włączającej.
AdresaciNauczyciele pracujący w szkołach specjalnych i inni zainteresowani nauczyciele
Dodatkowe informacjeNasze seminarium to warsztaty teatralne z Teatrem 21. Spotkanie ma na celu pokazanie sposobu pracy teatralnej praktykowanej w Teatrze 21 polegającej przede wszystkim na twórczym dialogu wszystkich uczestników procesu. Warsztaty poprowadzi twórczyni Teatru 21 - reżyserka Justyna Sobczyk wraz z aktorkami i aktorami Teatru 21. Będą Państwo mogli uczestniczyć w jednej z pierwszych prób do nowej produkcji teatralnej, której wiodącym tematem będzie porażka. Uwaga spotkanie odbędzie się w Teatrze Komedia, ul. Słowackiego 19a (stosunkowo blisko stacji metra Plac Wilsona).
Warunki zaliczenia100% obecności na seminarium