Konsultacja zbiorowaOpracowanie IPETu dla dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
Kierownik szkoleniaElwira Jeunehomme
Termin28 września 2023

28-09-2023, godz. 14:00-16:15

MiejsceWCIES,ul.STARA 4
Liczba godzin3 godziny dydaktyczne
CeleUdzielenie wsparcia nauczycielom odnośnie opracowania IPTu zgodnie z zapisami aktów prawnych dotyczących udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej.
Doskonalenie umiejętności nauczycieli w zakresie konstruowania Indywidualnego Programu Edukacyjno- Terapeutycznego dla dzieci objętych pomocą psychologiczno- pedagogiczną na podstawie orzeczenia w oparciu o analizę konkretnych zapisów przykładowych dokumentów.
AdresaciNauczyciele pedagogiki przedszkolnej
Dodatkowe informacjePracujemy na materiałach wypracowanych przez nauczycieli-przykładowe zapisy w dokumentacji, którą nauczyciel chce skonsultować. Propozycje dokumentów z zachowaniem zasad RODO, czyli bez nazwisk, bez nazwy placówki, bez adresów.
Warunki zaliczeniaAktywny udział w zajęciach