Sieć współpracy i samokształceniaKreatywny nauczyciel i kreatywny uczeń na zajęciach technicznych
Kierownik szkoleniaTeresa Turkowska
Termin12 października 2023

12-10-2023, godz. 16:30-18:45

MiejsceOnline
CeleWspółpraca i samokształcenie nauczycieli w zakresie podnoszenia kompetencji zawodowych i rozwijania wielokierunkowej aktywności technicznej uczniów oraz ich kreatywności i twórczego potencjału. Doskonalenie umiejętności projektowania i organizowania praktycznych działań technicznych uczniów oraz umiejętności wykorzystania narzędzi multimedialnych sprzyjających procesowi edukacyjnemu. Wymiana doświadczeń i dzielenie się pomysłami. Zespołowe wypracowanie nowych rozwiązań edukacyjnych i wzbogacanie warsztatu pracy uczestników sieci.
AdresaciNauczyciele techniki, edukacji wczesnoszkolnej i nauczyciele świetlicy
Dodatkowe informacjeNastępne spotkania stacjonarne w Szkole Podstawowej nr 80, ul. Aspekt 48
Warunki zaliczenia80% obecności