Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Konsultacja zbiorowaHonorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. W-wy Szkoła z pomysłem – zajęcia instruktażowo - informacyjne
Termin17 października 2019

Oct 17, 2019 2:30 PM-5:30 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin4 godziny
CelePrzybliżenie nauczycielom założeń projektu; omówienie zasad przygotowania wniosku, by dokumenty szkół aplikując o Wyróżnienie „Szkoła z pomysłem” spełniały zarówno wymogi formalne jak i merytoryczne.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy ze wszystkich typów szkół aplikujący o Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m. st. W-wy Szkoły z pomysłem.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach