Kierownik szkoleniaSylwia Szeliga
Termin05 marca 2024

05-03-2024, godz. 15:30-18:45

Miejsceszkolenie stacjonarne, WCIES, ul. Stara 4, praca przy komputerach
Cele1. Zapoznanie nauczycieli z generatorami czyli narzędziami internetowymi, które umożliwiają szybkie i proste przygotowanie pomocy i materiałów dydaktycznych na zajęcia języka angielskiego, takich jak: gry planszowe, krzyżówki, wykreślanki, bingo, karty pracy z zadaniami i inne.
2. Poszerzenie warsztatu pracy nauczyciela o zasób inspiracji do wzbogacenia i uatrakcyjniania lekcji języka angielskiego o pomoce do nauki słownictwa i doskonalenia mówienia.
3. Stworzenie własnych pomocy dydaktycznych do nauki oraz doskonalenia słownictwa z języka angielskiego.
AdresaciNauczyciele języka angielskiego prowadzący zajęcia w szkołach podstawowych I i II etapu edukacyjnego (klasy I-VIII)
Warunki zaliczeniaObecność na zajęciach 100%.