Warsztat metodycznyZasadzeni nad płynącą wodą, czyli jak z młodymi rozmawiać o duchowości?
Kierownik szkoleniaGrzegorz Michał Diłanian
Termin25 lutego 2021

Feb 25, 2021 4:00 PM-7:00 PM

MiejsceWebinarium
Liczba godzin4 godziny
CelePogłębienie wiedzy na temat etapów rozwoju psychicznego oraz duchowego dzieci i młodzieży.
Zapoznanie z różnymi formami i metodami realizacji lekcji podejmującej tematykę duchowości chrześcijańskiej.
Doskonalenie umiejętności prowadzenia lekcji o modlitwie i życiu sakramentalnym z wykorzystaniem metod aktywizujących.
AdresaciNauczyciele religii klas IV-VIII szkół podstawowych i nauczyciele religii szkół ponadpodstawowych
Dodatkowe informacjeLink do webinarium zostanie wysłany osobom zakwalifikowanym na szkolenie.
Warunki zaliczeniaUdział w całym szkoleniu i wykonywanie zadań przewidzianych programem szkolenia.