Warsztat metodycznyZajęcia rozwijające umiejętności uczenia się - komponenty i organizacja zajęć
Kierownik szkoleniaAgnieszka Wardak
Termin06 listopada 2021

Jun 11, 2021, godz. 9:00 AM-3:30 PM

MiejsceSzkolenie online w aplikacji TEAMS
Cele1. Wsparcie nauczycieli, wychowawców klas i specjalistów szkolnych w realizacji zadań z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej w obszarze wspierania procesu uczenia się.
2. Zapoznanie z podstawami prawnymi organizacji zajęć rozwijających umiejętności uczenia się na terenie szkoły.
3 Zapoznanie zasadami diagnozy potrzeb edukacyjnych uczniów biorących udział w zajęciach.
4. Inspiracja do realizacji ciekawych pomysłów podczas zajęć.
AdresaciPedagodzy, psycholodzy szkolni, nauczyciele, wychowawcy klas
Dodatkowe informacjeSzkolenie będzie realizowane zdalnie przez aplikację TEAMS. Informacje nt. logowania zostaną przesłane do osób zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu 05.11.2021 r. Szkolenie dedykowane jest dla nauczycieli i specjalistów pracujących w szkołach.
Warunki zaliczenia100% obecności i aktywne uczestnictwo w zajęciach