Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Kurs doskonalącyWykorzystanie testów podstawowych Skali Inteligencji Wechslera dla Dzieci WISC-V w praktyce klinicznej_gr.1
Kierownik szkoleniaElżbieta Tołwińska-Królikowska
Termin13 - 22 września 2022

Sep 13, 2022-Sep 21, 2022, godz. 8:00 AM-11:00 PM

Sep 22, 2022, godz. 10:00 AM-12:00 PM

Miejsceplatforma edukacyjna Pracowni Testów Psychologicznych PTP
CeleNauka poprawnego stosowania skali WISC-V, obliczania wyników oraz ich analizowania i interpretowania
Adresacipsychologowie - diagności z poradni psychologiczno-pedagogicznych
Dodatkowe informacjeW dn.13-21 IX uczestnicy pracują indywidualnie w dogodnym dla siebie czasie na platformie. MUSZĄ SOBIE ZAPEWNIĆ DOSTĘP DO PODRĘCZNIKA WISC-V. W dn. 22 IX w godz. 10.00-12.00 wezmą udział w obowiązkowym spotkaniu on-line z trenerkami.
Warunki zaliczeniaPoznanie materiału teoretycznego i wykonanie ćwiczeń na platformie edukacyjnej. Przeprowadzenie pełnej analizy przypadku z wykorzystaniem zdobytej wiedzy i umieszczenie jej na platformie. Udział w spotkaniu on-line z trenerkami.