Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Kurs doskonalącyWykorzystanie testów podstawowych Skali Inteligencji Wechslera dla Dzieci WISC-V w praktyce klinicznej gr.4
Kierownik szkoleniaElżbieta Tołwińska-Królikowska
Termin29 listopada 2022

Nov 29, 2022, godz. 2:36 PM-2:36 PM

Miejsceplatforma edukacyjna Pracowni Testów Psychologicznych PTP
CeleNauka poprawnego stosowania skali WISC-V, obliczania wyników oraz ich analizowania i interpretowania
Adresacipsychologowie - diagności z poradni psychologiczno-pedagogicznych
Dodatkowe informacjeW dn. 18-26 X uczestnicy pracują indywidualnie w dogodnym dla siebie czasie na platformie PTP. 27 X w g. 10.00-12.00 biorą udział w obowiązkowym spotkaniu online z trenerkami. Linki do platform prześle PTP w przeddzień szkolenia.
Warunki zaliczeniaPoznanie materiału teoretycznego i wykonanie ćwiczeń na platformie edukacyjnej. Przeprowadzenie pełnej analizy przypadku z wykorzystaniem zdobytej wiedzy i umieszczenie jej na platformie. Udział w spotkaniu on-line z trenerkami.