Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Kurs doskonalącyWykorzystanie testów podstawowych Skali Inteligencji Wechslera dla Dzieci WISC-V w praktyce klinicznej_gr.3
Kierownik szkoleniaElżbieta Tołwińska-Królikowska
Termin04 - 13 października 2022

Apr 10, 2022-Dec 10, 2022, godz. 9:00 AM-11:00 PM

Oct 13, 2022, godz. 10:00 AM-12:00 PM

Miejsceplatforma edukacyjna Pracowni Testów Psychologicznych PTP
CeleNauka poprawnego stosowania skali WISC-V, obliczania wyników oraz ich analizowania i interpretowania
Adresacipsychologowie - diagności z poradni psychologiczno-pedagogicznych
Dodatkowe informacjeW dn. 4-12 X uczestnicy pracują indywidualnie w dogodnym dla siebie czasie na platformie PTP. 13 X w g. 10.00-12.00 biorą udział w obowiązkowym spotkaniu online z trenerkami. Linki do platform prześle PTP w przeddzień szkolenia.
Warunki zaliczeniaPoznanie materiału teoretycznego i wykonanie ćwiczeń na platformie edukacyjnej; Przeprowadzenie pełnej analizy przypadku z wykorzystaniem zdobytej wiedzy i umieszczenie jej na platformie; Udział w spotkaniu on-line z trenerkami.