Kurs e-learningowyWspółpraca pedagoga/psychologa szkolnego, wychowawcy klasy z instytucjami działającym na rzecz pomocy dzieciom
Kierownik szkoleniaAgnieszka Wardak
Termin04 - 09 lipca 2022

Apr 7, 2022-Sep 7, 2022, godz. 4:00 PM-6:00 PM

MiejscePlatforma edukacyjna: https://www.wcies.waw.pl
Cele1.Wsparcie pedagogów, psychologów, wychowawców klas w nawiązywaniu i organizowaniu współpracy z kuratorami sądowymi, specjalistami policji ds. nieletnich, pracownikami socjalnymi OPS-ów, asystentami rodziny, doradcami zawodowymi, działaczami stowarzyszeń i fundacji działających na rzecz dzieci.
2. Zapoznanie z formami pomocy dzieciom w trudnej sytuacji życiowej.
3. Zapoznanie z zasadami efektywnej współpracy z przedstawicielami instytucji działających na rzecz dzieci w znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej.
AdresaciPedagodzy, psycholodzy szkolni, nauczyciele, wychowawcy klas
Dodatkowe informacjeUczestnicy szkolenia samodzielnie pracują na platformie Moodle, która jest dostępna 24 godz. na dobę. Nie ma spotkań online. Informacje nt. sposobu logowania zostaną przesłane do osób zakwalifikowanych 1 lipca 2022 r.
Warunki zaliczeniaZapoznanie z zamieszonymi materiałami na platformie moodle, wykonie zadań i testu.