Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Warsztat metodycznyWspółpraca pedagoga/psychologa szkolnego, wychowawcy klasy z instytucjami działającym na rzecz pomocy dzieciom
Kierownik szkoleniaAgnieszka Wardak
Termin24 października 2019

Oct 24, 2019 3:30 PM-6:45 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin4 godziny
Cele1.Wsparcie pedagogów, psychologów, wychowawców klas w nawiązywaniu i organizowaniu współpracy z kuratorami sądowymi, specjalistami policji ds. nieletnich, pracownikami socjalnymi OPS-ów, asystentami rodziny, doradcami zawodowymi, działaczami stowarzyszeń i fundacji działających na rzecz dzieci.
2. Zapoznanie z formami pomocy dzieciom w trudnej sytuacji życiowej.
3. Zapoznanie z zasadami efektywnej współpracy z przedstawicielami instytucji działających na rzecz dzieci.
AdresaciPedagodzy, psycholodzy szkolni, nauczyciele, wychowawcy klas
Warunki zaliczeniaObecność na zajęciach- frekwencja 100%