Kurs doskonalącyWspółpraca pedagoga szkolnego z wychowawcą klasy w realizacji godzin wychowawczych.
Kierownik szkoleniaAgnieszka Wardak
Termin06 - 15 marca 2021

Jun 3, 2021 9:00 AM-11:00 AM

Jun 3, 2021 11:00 AM-Mar 15, 2021 9:00 AM

MiejscePlatforma edukacyjna: https://www.wcies.waw.pl
Liczba godzin16 godzin
Cele1. Wsparcie pedagogów szkolnych i wychowawców klas w realizacji zadań wychowawczo-profilaktycznych realizowanych przez szkołę.
2. Zapoznanie wychowawców klas i pedagogów z bazą zasobów edukacyjnych- scenariusze godzin wychowawczych, ankiety, opracowania, narzędzia diagnostyczne.
3. Zapoznanie aktami prawa oraz wynikającymi z nich zasadami tworzenia klasowych planów wychowawczych.
4. Integracja środowiska szkolnego w tworzeniu dobrego klimatu szkoły.
AdresaciPedagodzy szkolni i wychowawcy klas
Dodatkowe informacjeSzkolenie będzie realizowane przez platformę e-learningową Moodle w trybie zdalnym asynchronicznym. Informacje nt. logowania zostaną przesłane do osób zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu 05.03.2021 r.
Warunki zaliczeniaAktywne uczestnictwo na platformie, zapoznanie się z materiałami i wykonanie zadań.