Kurs doskonalącyWspółpraca pedagoga szkolnego z wychowawcą klasy w realizacji godzin wychowawczych
Kierownik szkoleniaAgnieszka Wardak
Termin04 - 05 lipca 2022

Apr 7, 2022, godz. 9:00 AM-3:30 PM

May 7, 2022, godz. 9:00 AM-3:30 PM

MiejsceOnline w aplikacji Teams i platforma edukacyjna: https://www.wcies.waw.pl
Cele1. Wsparcie pedagogów szkolnych i wychowawców klas w realizacji zadań wychowawczo-profilaktycznych realizowanych przez szkołę.
2. Zapoznanie uczestników aktami prawa oraz wynikającymi z nich zasadami tworzenia klasowych planów wychowawczych.
3. Zapoznanie wychowawców klas i pedagogów z bazą zasobów edukacyjnych - scenariusze godzin wychowawczych, ankiety, opracowania, narzędzia diagnostyczne.
4. Integracja środowiska szkolnego w tworzeniu dobrego klimatu wychowawczego szkoły.
AdresaciPedagodzy szkolni i wychowawcy klas
Dodatkowe informacjeSzkolenie będzie realizowane zdalnie przez aplikację TEAMS. Informacje nt. logowania zostaną przesłane do osób zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu 1.07.2022 r. Szkolenie dedykowane jest wychowawcom klas i pedagogom szkolnym.
Warunki zaliczenia80% obecności i aktywne uczestnictwo