Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Warsztat metodycznyWdrażanie nowej podstawy programowej. Między rozprawką a esejem, szkic krytyczny na lekcjach języka polskiego w szkole ponadpodstawowej.
Kierownik szkoleniaJoanna Wenek
Termin11 grudnia 2019

Nov 12, 2019 3:30 PM-7:00 PM

MiejsceWCIES ul. Stara 4