Sieć współpracy i samokształceniaWarszawskie sieci dyrektorskie. Wicedyrektor szkoły/placówki - czyli kto?
Kierownik szkoleniaWiesława Paciorek
Termin16 stycznia - 15 czerwca 2022

Jan 16, 2022-Jun 15, 2022, godz. 3:00 PM-3:00 PM

MiejsceWCIES/zdalnie
Liczba godzin22 godziny dydaktyczne
CeleWymiana i nabycie nowych doświadczeń. Rozwiązywanie bieżących problemów.
Doskonalenie kompetencji z obszaru: obowiązki zwykle powierzane wicedyrektorowi, zakres delegowania uprawnień, warsztat pracy wicedyrektora jako osoby, od której zależy nie tylko dobra organizacja bieżącej pracy placówki, ale przede wszystkim klimat i prawidłowe relacje interpersonalne, związane z pracą na stanowisku wicedyrektora.
AdresaciWicedyrektorzy szkół/placówek oświatowych o krótkim stażu wicedyrektorskim 0-3 lat.
Dodatkowe informacjeSpotkania sieci odbywają się raz w miesiącu w środy, w godz. 13.30-15.30 w siedzibie WCIES lub online (w zależności od sytuacji epidemicznej). Zapraszamy jeszcze nowych uczestników! Termin najbliższego spotkania w 2022- 23.01.22
Warunki zaliczenia80% obecność na spotkaniach sieci