Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Sieć współpracy i samokształceniaWarszawskie sieci dyrektorskie. Nadzór pedagogiczny dla dyrektorów szkół i przedszkoli
Kierownik szkoleniaDorota Czerwonka
Termin15 września 2019 - 15 czerwca 2020

Sep 15, 2019 12:00 AM-Jun 15, 2020 12:00 AM

MiejsceInformacja o miejscu i terminie pierwszego spotkania zostanie przesłana do uczestników po zamknięciu rekrutacji (15.09.2019).
Liczba godzin30 godzin
CeleNawiązywanie kontaktów i współpracy między szkołami. Współpraca dyrektorów w wybranym obszarze/temacie. Zespołowe poszukiwanie sposobów radzenia sobie z problemami.
AdresaciDyrektorzy warszawskich przedszkoli/szkól/placówek oświatowych
Dodatkowe informacjeUczestnicy sieci spotykają się raz w miesiącu. Informacja o miejscu i terminie pierwszego spotkania zostanie przesłana do uczestników po zamknięciu rekrutacji (15.09.2019).
Warunki zaliczenia80% obecności na spotkaniach sieci