SeminariumUrozmaicona edukacja - organizowanie pracy w grupie, eksperymenty, innowacje, nauczanie zdalne, "odwrócona klasa"
Termin25 maja 2022

May 25, 2022, godz. 3:00 PM-6:00 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin4 godziny dydaktyczne
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze efektywnych technik nauczania opierających się o wyniki badań naukowych z zakresu psychologii poznawczej, neurobiologii. Budowa umiejętności efektywnego (bez straty dla postępu nauki) organizowania pracy w grupie poprzez wprowadzenie urozmaiconej edukacji i zastosowanie eksperymentów i innowacji. Rozwój umiejętności w obszarze efektywnych technik nauczania zdalnego.
AdresaciDyrektorzy, nauczyciele wszystkich typów szkół Nauczyciele wszystkich typów szkół zainteresowani efektywnymi metodami nauczania, które mają mocne oparcie w badaniach naukowych
Dodatkowe informacjeZajęcia są kontynuacją edukacji w obszarze efektywnych technik nauczania i uczenia się. Dedykowane są głównie absolwentom WCIES-owych szkoleń na ten temat. Seminaria tematyczne uzupełniają/rozszerzają poruszane na nich treści
Warunki zaliczeniaObecność w 100 % i aktywny udział w zajęciach