Warsztat metodycznyUniwersalne Projektowanie dla Uczenia się – od potrzeb uczniów do praktyki pedagogicznej
Kierownik szkoleniaEwa Antoszkiewicz
Termin15 - 16 czerwca 2021

Jun 15, 2021 3:00 PM-7:00 PM

Jun 16, 2021 3:00 PM-7:00 PM

Liczba godzin10 godzin
CeleStworzenie uczestnikom możliwości bliższego poznania założeń oraz przykładów praktycznej realizacji podejścia określanego mianem Uniwersalnego Projektowania dla Uczenia się (Universal Design for Learning – UDL), jako jednego ze sposobów tworzenia optymalnego środowiska kształcenia.
Adresacinauczyciele szkół ogólnodostępnych, integracyjnych i specjalnyh pracujący z dziećmi ze SPE
Dodatkowe informacjeSzkolenie będzie odbywało się na platformie e- learningowej Teams w trybie zdalnym. Szkolenie prowadzi p. Agnieszka Olechowska, dr hab., prof. APS.
Warunki zaliczenia100 % frekwencja, aktywny udział w ćwiczeniach wykonywanych w czasie zajęć