Warsztat metodycznyUczeń wielojęzyczny - jak wspierać jego integrację, rozwój i potencjał językowy
Termin09 - 30 listopada 2021

Sep 11, 2021, godz. 3:30 PM-6:30 PM

Nov 23, 2021, godz. 12:00 AM-12:00 AM

Nov 30, 2021, godz. 3:30 PM-6:30 PM

Miejsceszkolenie online
CelePrzekazanie wiedzy i wzmocnienie umiejętności przydatnych nauczycielom do pracy z dziećmi posługujących się różnymi językami – cudzoziemców, dzieci polskich powracających z zagranicy i dzieci z rodzin wielojęzycznych - z tzw. małżeństw mieszanych.
Zapoznanie uczestniczek i uczestników z metodami wspierania wielojęzyczności oraz narzędziami wspierającymi efektywną naukę języka polskiego – prezentacja autorskiego narzędzia: „Dzienniczek – słowniczek”.
AdresaciNauczyciele, pedagodzy szkolni i przedszkolni z wszystkich typów szkół pracujący z dziećmi dla których polski jest jednym z języków rodzimych lub językiem obcym
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach