Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Kurs doskonalącyUczeń powracający w mojej szkole
Termin01 - 29 lutego 2020

Jan 2, 2020 9:00 AM-3:00 PM

Feb 29, 2020 9:00 AM-3:00 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin16 godzin
CelePoznanie najważniejszych wyzwań związanych z pracą z uczniami i uczennicami powracającymi z zagranicy do Polski, w tym m. in.: zrozumienie w jaki sposób kultura wpływa na zachowanie ucznia i rodzica; wspieranie dziecka trzeciej kultury w procesie adaptacji kulturowej w nowej szkole.
AdresaciNauczyciele, wychowawcy, pedagodzy i psychologowie szkolni wszystkich typów szkół.
Dodatkowe informacjeZajęcia dedykowane są przedstawicielom placówek edukacyjnych, którzy pracują w wielokulturowym środowisku szkolnym.
Warunki zaliczenia90 % obecność i udział w zajęciach