Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

SeminariumTechniki sprawnego rozwiązywania problemów i nauczania nowego materiału - rusztowania myślowe, schematy rozwiązań, szczegółowe omówienia i kodowanie dualne
Termin01 marca 2023

Jan 3, 2023, godz. 3:00 PM-6:00 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin4 godziny dydaktyczne
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze efektywnych technik nauczania opierających się o wyniki badań naukowych z zakresu psychologii poznawczej, neurobiologii, w szczególności za pomocą tworzenia wraz z uczniami rusztowań myślowych i schematów rozwiązań.
Praktyczne doskonalenie umiejętności związanych z omawianiem z uczniami nowego materiału.
AdresaciDyrektorzy, nauczyciele wszystkich typów szkół Nauczyciele wszystkich typów szkół zainteresowani efektywnymi metodami nauczania, które mają mocne oparcie w badaniach naukowych
Dodatkowe informacjeZajęcia są kontynuacją edukacji w obszarze efektywnych technik nauczania i uczenia się. Należą do cyklu spotkań, których treści skoncentrowane są wokół określonego obszaru – konkretnej techniki nauczania. Można uczestniczyć w pojedynczych, wybranych spotkaniach.
Warunki zaliczeniaObecność w 100 % i aktywny udział w zajęciach