Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Konsultacja zbiorowaSzkolenie zdalne. Przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m. st. W-wy WARS i SAWA - konsultacje on-line
Termin30 czerwca 2020

Jun 30, 2020 4:00 PM-6:30 PM

MiejsceWCIES ul. Stara 4
Liczba godzin4 godziny
CeleAnaliza i praca wokół problemów powstałych w trakcie przygotowywania dokumentacji wymaganej w procedurze ubiegania się o przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m.st. W-wy WARS i SAWA.
AdresaciPrzedstawiciele placówek, ubiegający się o przedłużenie Certyfikatu, po czterech latach realizacji programu WiS w macierzystej placówce.
Dodatkowe informacjeKontakt na MSTems, gdzie spróbujemy odpowiedzieć na pytania/wątpliwości dotyczące przygotowywanej przez placówki dokumentacji.Osoby, które zapiszą się na konsultacje w systemie rejestracji otrzymają (29 czerwca br. ) link do spotkania on-line
Warunki zaliczenia100 % udziału w konsultacjach