SeminariumSzanse i wyzwania dla edukacji finansowej, ekonomicznej i przedsiębiorczości. Rola nauczyciela, szkoły i organizacji pozarządowych
Kierownik szkoleniaEwa Janiec
Termin28 października 2024

28-10-2024, godz. 09:00-11:00

MiejsceSGH w Warszawie, ul. Niepodległości 162
CeleDoskonalenie kompetencji nauczycieli w zakresie edukacji finansowej, ekonomicznej i przedsiębiorczości.
Poszerzenie wiedzy na temat Krajowej Strategii Edukacji Finansowej.
Zapoznanie z ofertą organizacji pozarządowych wspierających nauczycieli i szkoły w realizacji edukacji ekonomicznej.
AdresaciNauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych
Dodatkowe informacjeSzkolenie jest realizowane we współpracy z Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz Warszawskim Instytutem Bankowości. Seminarium organizowane w związku z obchodami Roku Edukacji Ekonomicznej 2024 w ramach Krajowego Forum Edukacji Ekonomicznej. Uczestnicy szkolenia otrzymają pakiety edukacji ekonomicznej. WAŻNE: Z względu na ograniczoną liczbę miejsc proszę o potwierdzenie uczestnictwa do 23.10.2024 roku. Zapraszam do pobrania zaproszenia wraz z programem seminarium.
Warunki zaliczenia100% obecność