Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Superwizja grupowaSuperwizje dla socjoterapeutów z poradni psychologiczno-pedagogicznych
Kierownik szkoleniaElżbieta Tołwińska-Królikowska
Termin09 - 16 grudnia 2019

Sep 12, 2019 9:00 AM-1:00 PM

Dec 16, 2019 9:00 AM-1:00 PM

MiejsceWCIES, Warszawa, ul. Stara 4
Liczba godzin12 godzin
CeleDoskonalenie umiejętności prowadzenia grup socjoterapeutycznych.
Wzrost umiejętności rozpoznawania i rozumienia problemów psychologicznych dzieci i młodzieży.
Adresacikadra poradni psychologiczno-pedagogicznych, prowadząca grupy socjoterapeutyczne w ramach zadań poradni
Dodatkowe informacjeSUPERWIZJE WYŁACZNIE DLA PRACOWNIKÓW PUBLICZNYCH PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH. Należy przynieść ze sobą na pierwsze spotkanie pisemne potwierdzenie od dyrektora poradni, że w ramach obowiązków uczestnik/uczestniczka prowadzi socjoterapię.
Warunki zaliczeniaObecność podczas min. 2/3 czasu spotkań