SeminariumRozwój wychowawcy: podejście korczakowskie. Inspiracje Korczakowskie we współczesnych placówkach edukacyjnych.
Termin29 listopada 2021

Nov 29, 2021, godz. 3:30 PM-6:00 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin3 godziny dydaktyczne
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze pracy wychowawczej zgodnej z Korczakowską ideą wychowania.
Zapoznanie z tematyką „wychowania wychowawcy”, obecną w perspektywie korczakowskiej
AdresaciNauczyciele, wychowawcy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych, zainteresowani wdrażaniem do pracy wychowawczej wartości pedagogiki Korczakowskiej.
Dodatkowe informacjeZajęcia odbywają się w ramach cyklu seminariów i realizowane są online. Treści spotkań skoncentrowane są wokół odrębnych obszarów, można więc uczestniczyć w pojedynczych zajęciach. Osoby zakwalifikowane na zajęcia otrzymają emailem link do spotka w sieci.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach