SeminariumRozwój wychowawcy: podejście korczakowskie. Inspiracje Korczakowskie we współczesnych placówkach edukacyjnych.
Termin24 listopada 2020

Nov 24, 2020 4:00 PM-7:00 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin3 godziny
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze pracy wychowawczej zgodnej z Korczakowską ideą wychowania.
Zapoznanie z tematyką „wychowania wychowawcy”, obecną w perspektywie korczakowskiej
AdresaciNauczyciele, wychowawcy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych, zainteresowani wdrażaniem do pracy wychowawczej wartości pedagogiki Korczakowskiej.
Dodatkowe informacjeZajęcia odbywają się w ramach cyklu seminariów i realizowane są online. Treści spotkań skoncentrowane są wokół odrębnych obszarów, można więc uczestniczyć w pojedynczych zajęciach. Osoby zakwalifikowane otrzymają emailem link do zajęć w sieci.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach