Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Warsztat metodycznyRola postaw nauczycielskich w procesie wychowawczym w ramach cyklu Wychowawcze inspiracje Janusza Korczaka we współczesnej placówce oświatowej
Termin26 lutego 2020

Feb 26, 2020 9:00 AM-2:00 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin7 godzin
CeleRozwój i refleksja nad własnym wychowawczym warsztatem pracy.
Określenie cech różnych postaw nauczycielskich i ich wpływu na ucznia i jego osobowość.
Wskazanie możliwości zastosowania idei korczakowskich w budowaniu relacji z uczniem sprzyjającej uczeniu się i rozwojowi ucznia.
Analiza przypadków wpływu postaw nauczyciela na zachowanie ucznia.
Kształtowanie postaw sprzyjających wspomaganiu rozwoju, kształtowaniu postaw, zapobieganiu zagrożeniom danego wieku i środowiska.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych
Warunki zaliczenia100 % obecności i uczestnictwa w zajęciach