Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

SeminariumRodzic 3.0. Prywatność w sieci - ochrona prywatności własnej i cudzej, reputacja online, niebezpieczne kontakty, seksting i inne zagrożenia związane z brakiem dbałości o własną prywatność.
Kierownik szkoleniaEwa Borgosz
Termin25 lutego 2020

Feb 25, 2020 4:30 PM-7:00 PM

MiejsceWCIES ul. Stara 4, Śródmieście
Liczba godzin4 godziny
CelePodniesienie kompetencji wychowawczych rodziców w świecie zaawansowanych technologii, internetu.
Adresacirodzice, przedstawiciele rad rodziców
Dodatkowe informacjeDowiemy się, jak chronić prywatność własną i cudzą, czym jest reputacja online, jakie kontakty są niebezpieczne, czym jest seksting i inne zagrożenia związane z brakiem dbałości o własną prywatność.
Warunki zaliczeniaUczestnictwo w zajęciach.