SeminariumRelacje i instytucje w edukacji: podejście korczakowskie. Inspiracje Korczakowskie we współczesnych placówkach edukacyjnych.
Termin10 grudnia 2020

Oct 12, 2020 4:00 PM-7:00 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin3 godziny
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze pracy wychowawczej zgodnej z Korczakowską ideą wychowania.
Zapoznanie z koncepcją korczakowskiej „instytucji opartej na podmiotowości” jako szczególnego typu instytucji, jak też ze sposobami pracy z wychowankami, opartymi na relacji.
AdresaciNauczyciele, wychowawcy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych, zainteresowani wdrażaniem do pracy wychowawczej wartości pedagogiki Korczakowskiej.
Dodatkowe informacjeZajęcia odbywają się w ramach cyklu seminariów i realizowane są online. Treści spotkań skoncentrowane są wokół odrębnych obszarów, można więc uczestniczyć w pojedynczych zajęciach.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach