Konsultacja zbiorowaRefleksje i inspiracje jak być placówką edukacyjną wyróżniającą się w obszarze wychowania, cz.1
Termin23 kwietnia 2024

23-04-2024, godz. 16:00-18:00

MiejsceWCIES, ul. Stara 4
CeleRefleksja nad wychowawczymi oddziaływaniami szkoły/przedszkola/placówki oraz własnym warsztatem pracy w takich obszarach jak: ramy programu wychowawczego - szkolnego i indywidualnego, rozwiązywanie problemów wychowawczych.
Analiza założeń Warszawskiej Nagrody Wychowawczej imienia Janusza Korczaka.
Inspiracja - jakie rozwiązania z pedagogiki korczakowskiej można zaczerpnąć, by współczesna placówka mogła cieszyć się uznaniem, wyróżnieniem w sferze wychowawczej.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych.
Dodatkowe informacjeSpotkanie dedykujemy przedstawicielom placówek chcących aplikować o Warszawską Nagrodę Wychowawczą im. Janusza Korczaka
Warunki zaliczenia100 % udział i aktywność w trakcie zajęć