KonferencjaRada Nauczycielska Akademii Dokumentalnej. Życie w szkole i po szkole – co znaczy „work-life balans”?
Kierownik szkoleniaMałgorzata Bazan
Termin16 lutego 2024

16-02-2024, godz. 16:00-19:30

Miejsceonline
Liczba godzin5.00 godzin dydaktycznych
Cele- poszerzenie wiedzy uczestników i uczestniczek na temat wykorzystania filmu dokumentalnego jako narzędzia wzbudzania w uczniach i uczennicach świadomości potrzeby dbania o swój dobrostan, umożliwiający aktywną naukę i udział w życiu szkoły,
- pogłębienie refleksji nad różnymi modelami pracy i odpoczynku (na przykładzie charakterystycznych dla wybranych krajów).
Adresacinauczyciele i nauczycielki szkół podstawowych i ponadpodstawowych
Dodatkowe informacje48 godzin przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy i uczestniczki otrzymują link do filmu "Świat po pracy" ("After Work”), reż. Erik Gandini 2023 Szwecja, Norwegia. Spotkanie 16.02 opiera się na omówieniu problematyki filmu i przedstawieniu propozycji metodycznych.
Warunki zaliczeniaObecność 100%