KonferencjaRada Nauczycielska Akademii Dokumentalnej. Krytyczna postawa wobec treści pokazywanych w mediach społecznościowych
Kierownik szkoleniaMałgorzata Bazan
Termin20 października 2023

20-10-2023, godz. 16:00-19:30

Miejsceonline
Cele- Poszerzenie wiedzy uczestników na temat wykorzystania filmu dokumentalnego jako narzędzia wzbudzania w uczniach i uczennicach rozumienia mechanizmów rządzących mediami społecznościowymi;
- Zwiększenie świadomości uczestników na temat mechanizmów rządzących przekazami medialnymi i rynkiem oraz ich wpływu na młodych ludzi.
Adresacinauczyciele i nauczycielki szkół podstawowych i ponadpodstawowych
Dodatkowe informacje48 godzin przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy i uczestniczki otrzymują link do filmu "Instagramowa rodzina". Spotkanie 20.10 opiera się na omówieniu problematyki filmu i przedstawieniu propozycji metodycznych. Ekspertką będzie Kaja Klimek.
Warunki zaliczeniaObecność 80%