SeminariumQuizy, fiszki i testy formatywne - przykładem technik "retrival practice"
Termin23 lutego 2022

Feb 23, 2022, godz. 3:00 PM-6:00 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin4 godziny dydaktyczne
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze efektywnych technik nauczania opierających się o wyniki badań naukowych z zakresu psychologii poznawczej, neurobiologii, a także badań metod stosowanych przez najbardziej efektywnych nauczycieli w szczególności doskonalenie umiejętności związanych z wykorzystaniem quizów i fiszek. Zapoznanie nauczycieli z testami formatywnymi oraz praktycznym ich stosowaniem.
AdresaciDyrektorzy, nauczyciele wszystkich typów szkół Nauczyciele wszystkich typów szkół zainteresowani efektywnymi metodami nauczania, które mają mocne oparcie w badaniach naukowych
Dodatkowe informacjeZajęcia są kontynuacją edukacji w obszarze efektywnych technik nauczania i uczenia się. Dedykowane są wyłącznie absolwentom WCIES-owych szkoleń na ten temat. Seminaria tematyczne uzupełniają/rozszerzają poruszane na nich treści
Warunki zaliczeniaObecność w 100 % i aktywny udział w zajęciach