Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

SeminariumQuizy, fiszki i testy formatywne - przykładem technik "retrival practice"
Termin01 lutego 2023

Jan 2, 2023, godz. 3:00 PM-6:00 PM

Miejsceszkolenie online
Liczba godzin4 godziny dydaktyczne
CeleWzrost wiedzy i kompetencji w obszarze efektywnych technik nauczania opierających się o wyniki badań naukowych z zakresu psychologii poznawczej, neurobiologii, a także badań metod stosowanych przez najbardziej efektywnych nauczycieli w szczególności doskonalenie umiejętności związanych z wykorzystaniem quizów i fiszek. Zapoznanie nauczycieli z testami formatywnymi oraz praktycznym ich stosowaniem.
AdresaciDyrektorzy, nauczyciele wszystkich typów szkół Nauczyciele wszystkich typów szkół zainteresowani efektywnymi metodami nauczania, które mają mocne oparcie w badaniach naukowych
Dodatkowe informacjeZajęcia są kontynuacją edukacji w obszarze efektywnych technik nauczania i uczenia się. Należą do cyklu 6 spotkań, których treści skoncentrowane są wokół określonego obszaru – konkretnej techniki nauczania. Można uczestniczyć w pojedynczych, wybranych spotkaniach.
Warunki zaliczeniaObecność w 100 % i aktywny udział w zajęciach