Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Warsztat metodycznyProject-Based Learning, czyli nauczanie przez projekty
Kierownik szkoleniaIrena Grabarczyk
Termin13 grudnia 2019

Dec 13, 2019 2:30 PM-6:30 PM

MiejsceWCIES, Stara 4
Liczba godzin5 godzin
Cele• zwiększenie wiedzy nauczycieli języka angielskiego w zakresie metody nauczania przez projekty
• analiza dostępnych materiałów dla nauczycieli, które wspierają realizację zajęć w oparciu o metodę nauczania przez projekty
AdresaciNauczyciele języka angielskiego klas IV-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych
Dodatkowe informacjePodczas szkolenia będą prezentowane te same treści co na warsztatach pod tym samym tytułem w maju tego roku.
Warunki zaliczenia100%