Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

KonferencjaProfilaktyka uzależnień w szkole – doświadczenia i wyzwania. Warsztat "Dialog motywujący – efektywne wsparcie w procesie zmiany"
Kierownik szkoleniaAnna Podgórska
Termin08 grudnia 2022

Aug 12, 2022, godz. 9:00 AM-2:45 PM

MiejscePlatformy edukacyjne ZOOM współorganizatora konferencji
Cele1. Przedstawienie wyników badań dotyczących uzależnień nastolatków od substancji psychoaktywnych;
2. Przekazanie wiedzy dotyczącej różnych aspektów profilaktyki uzależnień w szkołach;
3. Zapoznanie uczestników z różnymi metodami wspierającymi działania profilaktyczne w obszarze uzależnień w szkołach i placówkach.
Adresacipsycholodzy, pedagodzy szkół, poradni psychologiczno-pedagogicznych, ośrodków socjoterapii
Dodatkowe informacjeLinki do części wykładowej i wybranego warsztatu zostaną przesłane 7 grudnia na adresy mailowe podane w arkuszach rejestracyjnych.
Warunki zaliczeniaUdział w części wykładowej i wybranym warsztacie. Podczas zajęć warsztatowych praca z uruchomioną kamerą.