SeminariumProfilaktyka e-uzależnień w szkole. Diagnoza, terapia, przeciwdziałanie. gr.2
Kierownik szkoleniaElżbieta Tołwińska-Królikowska
Termin08 - 14 grudnia 2021

Aug 12, 2021, godz. 5:00 PM-7:15 PM

Oct 12, 2021, godz. 5:00 PM-7:15 PM

Dec 14, 2021, godz. 5:00 PM-7:15 PM

Miejsceplatforma edukacyjna Click Meeting
Cele• Aktualizacja wiedzy na temat zachowań uczniów w internecie.
• Pogłębienie wiedzy na temat konsekwencji e-uzależnień oraz zaburzeń współwystępujących.
• Zdobycie wiedzy niezbędnej w rozpoznawaniu wczesnych objawów uzależnienia i interwencji w sytuacji ryzykownych zachowań.
• Przygotowanie do tworzenia szkolnych zasad korzystania ze smartfonów oraz tworzenia programów profilaktycznych, wspierających uczniów w odpowiedzialnym korzystaniu z nowych technologii i zapobiegających ich nadużywaniu.
Adresacipedagodzy i psycholodzy szkolni, wychowawcy
Dodatkowe informacjeZajęcia będą prowadzić eksperci Fundacji "Dbam o Mój Zasięg": Magdalena Bigaj, Maciej Dębski, Joanna Flis. Link do platformy edukacyjnej uczestnicy otrzymają w przeddzień szkolenia.
Warunki zaliczeniaUdział w min. 7 godzinach zajęć