SeminariumProfilaktyka e-uzależnień w szkole. Diagnoza, terapia, przeciwdziałanie.
Kierownik szkoleniaElżbieta Tołwińska-Królikowska
Termin24 listopada - 01 grudnia 2021

Nov 24, 2021, godz. 5:00 PM-7:15 PM

Nov 25, 2021, godz. 5:00 PM-7:15 PM

Jan 12, 2021, godz. 5:00 PM-7:15 PM

Miejsceplatforma Click Meeting
Cele• Aktualizacja wiedzy na temat zachowań uczniów w internecie.
• Pogłębienie wiedzy na temat konsekwencji e-uzależnień oraz zaburzeń współwystępujących.
• Zdobycie wiedzy niezbędnej w rozpoznawaniu wczesnych objawów uzależnienia i interwencji w sytuacji ryzykownych zachowań.
• Przygotowanie do tworzenia szkolnych zasad korzystania ze smartfonów oraz tworzenia programów profilaktycznych, wspierających uczniów w odpowiedzialnym korzystaniu z nowych technologii i zapobiegających ich nadużywaniu.
Adresacipedagodzy i psycholodzy szkolni, wychowawcy
Dodatkowe informacjeSzkolenie prowadzą specjaliści z Fundacji Dbam o mój zasięg" - Magdalena Bigaj, Maciej Dębski, Joanna Flis. Link do platformy zakwalifikowani uczestnicy otrzymają w przeddzień pierwszego dnia szkolenia.
Warunki zaliczeniaUdział w min. 7 godzinach zajęć