Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Warsztat metodycznyProces wychowawczy ujęty w ramy programu wychowawczego w ramach cyklu Wychowawcze inspiracje J. Korczaka we współczesnej placówce oświatowej
Termin15 stycznia 2020

Jan 15, 2020 9:00 AM-2:00 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin7 godzin
CeleRozwijanie rozumienia procesu wychowawczego, jako ujętego w ramy oddziaływań sprzyjających wspomaganiu rozwoju, kształtowaniu postaw, zapobieganiu zagrożeniom danego wieku i środowiska oraz korygowaniu zachowań niepożądanych.
Rozwój i refleksja nad własnym wychowawczym warsztatem pracy.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy wszystkich typów szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjnych.
Dodatkowe informacjeZajęcia dedykujemy przedstawicielom placówek, które swój model wychowawczy chcą budować w oparciu o wartości ped. Korczakowskiej. W trakcie zajęć uczestnicy poznają m.inn. etapy przygotowania programu wychowawczego oraz aspekty oddziaływań wychowawczych.
Warunki zaliczenia100% obecności i udziału w zajęciach