Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Warsztat metodycznyPraca z uczniem ukraińskim. Jak doświadczenie migracyjne wpływa na zachowania i edukację ucznia w polskiej szkole - wyzwania edukacyjne, organizacyjne, kulturowe
Termin22 października 2022

Oct 22, 2022, godz. 9:00 AM-3:00 PM

Miejscezdalne
CeleWsparcie i przygotowanie do pracy nauczycieli pracujących z uczniem/uczennicą pochodzącym z Ukrainy.
Doskonalenie umiejętności w zakresie dydaktyki i wychowania w pracy z uczniem z doświadczeniem migracyjnym.
AdresaciNauczyciele, nauczycielki pedagodzy i psychologowie szkolni ze wszystkich typów szkół pracujący z uczniami cudzoziemskimi, reemigrującymi.
Dodatkowe informacjeZajęcia odbywają się w trybie online, dedykowane są nauczycielom pracującym z uczniami ukraińskimi zarówno w oddziałach przygotowawczych jak i klasach regularnych.
Warunki zaliczenia80-100% obecności - zaświadczenie, 79%-50% obecności - potwierdzenie udziału, poniżej 50% obecności – nieobecny