ForumPraca z grupą wielokulturową w edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i przedmiotowej. Warszawska praktyka pracy w środowisku wielokulturowym
Termin13 czerwca 2024

13-06-2024, godz. 13:00-17:00

MiejsceWCIES, ul. Stara 4
Liczba godzin5.00 godzin dydaktycznych
CeleCelem forum jest prezentacja empirycznych projektów dydaktycznych słuchaczy studiów podyplomowych w zakresie edukacji w kontekście migracji. Uczestnicy spotkania zapoznani zostaną z autorskimi rozwiązaniami dydaktycznymi, stanowiącymi przykłady dobrych praktyk w pracy z uczącymi się z doświadczeniem migracji na zajęciach przedmiotowych oraz w ramach edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Adresacinauczyciele pracujący w środowisku wielokulturowym; Słuchacze studiów podyplomowych: Edukacja w kontekście migracji: Praca z grupą wielokulturową na zajęciach przedmiotowych. Uwrażliwianie językowo-ku
Warunki zaliczeniaObecność i aktywny udział w wydarzeniu