Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną.

Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

Szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń.

Warsztat metodycznyPraca w klasie wielokulturowej – międzykulturowość wyzwaniem dla wielokulturowej szkoły
Termin26 października 2019

Oct 26, 2019 9:00 AM-3:00 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin8 godzin
CelePoznanie najważniejszych wyzwań związanych z pracą w wielokulturowym środowisku szkolnym, w tym: zwiększenie wiedzy i umiejętności dotyczących równego traktowania i wspierania integracji w klasie i w szkole wielokulturowej (praca z dziećmi cudzoziemskimi oraz polskimi z doświadczeniem migracji)
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, pedagodzy i psycholodzy ze wszystkich typów szkół pracujący z uczniami cudzoziemskimi, reemigrującymi.
Warunki zaliczenia100 % obecności i udziału w zajęciach