Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Kurs doskonalącyOddział przygotowawczy - teoria i praktyka
Termin10 października - 21 listopada 2022

Oct 10, 2022, godz. 3:00 PM-6:00 PM

Oct 24, 2022, godz. 3:00 PM-6:00 PM

Jul 11, 2022, godz. 3:00 PM-6:00 PM

Nov 21, 2022, godz. 3:00 PM-6:00 PM

MiejsceWCIES, ul. Stara 4/zdalne
CelePrzekazanie wiedzy i wzmocnienie umiejętności przydatnych nauczycielom do pracy z dziećmi cudzoziemskimi, w tym poznanie zasad i dobrych praktyk w zakresie pracy w szkole oddziałów przygotowawczych.
Wsparcie dla nauczycieli pracujących z uczniem z doświadczeniem migracyjnym, przygotowanie do pracy w oddziale przygotowawczym.
AdresaciNauczyciele, nauczycielki pedagodzy i psychologowie szkolni, asystenci kulturowi pracujący z uczniami z doświadczeniem migracji
Dodatkowe informacjeSzkolenie realizowane w trakcie czterech spotkań (pierwsze i drugie online, pozostałe stacjonarnie), dedykowane nauczycielom pracującym w oddziałach przygotowawczych lub rozważającym możliwość otwarcia/powołania i pracy w takim oddziale w swojej placówce.
Warunki zaliczenia90 % obecność i udział w zajęciach