Kurs doskonalącyOFF WORDS - Wspomaganie budowania poczucia własnej wartości i rozwoju emocjonalnego uczniów i uczennic.
Kierownik szkoleniaIzabela Podsiadło-Dacewicz
Termin20 - 21 lutego 2021

Feb 20, 2021 9:00 AM-3:30 PM

Feb 21, 2021 9:00 AM-3:30 PM

Miejsceonline
Liczba godzin18 godzin
CeleWspomaganie budowania poczucia własnej wartości i odwagi oraz rozwoju emocjonalnego i światopoglądowego uczniów poprzez dialog i współpracę oparte o różnorodność, poszerzanie pola widzenia i kreatywność.
Zdobycie wiedzy i praktycznego doświadczenia w obszarze pamięci i ekspresji wizualnej, roli obrazu w rozwoju i nauczaniu, powiązań między sferą emocjonalną a wizualną.
Pogłębienie wiedzy na temat wykorzystania ruchu podczas zajęć.
Zapoznanie się z wybranymi niewerbalnymi technikami pracy w terapii tańcem i ruchem – synchronia, rytm, ekspresja, integracja, zabawa.
AdresaciKadra pedagogiczna warszawskich szkół i placówek oświatowych.
Dodatkowe informacjeForma szkolenia będzie wymagać obowiązkowego połączenia audio i video, zajęcia będą realizowane w aplikacji Zoom.
Warunki zaliczenia100% frekwencja.