Szanowni Państwo,

w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego uprzejmie informujemy, że:

wszystkie szkolenia stacjonarne zostają zawieszone do odwołania lub są przekształcane na formę zdalną. Zapisani uczestnicy zostaną poinformowani o zmianach.

szkolenia zdalne znajdują się w zakładce Szkolenia zdalne oraz w zakładkach innych typów szkoleń

Od wtorku 31 marca będzie widoczna nowa oferta szkoleń zdalnych.

Warsztat metodycznyNauczycielskie sposoby rozpoznawania uczniowskich uzdolnień, gr 1
Termin17 stycznia 2020

Jan 17, 2020 9:00 AM-2:00 PM

MiejsceWCIES ul.Stara 4 (Śródmieście)
Liczba godzin7 godzin
CeleZwiększenie wiedzy na temat metod i technik niezbędnych do efektywnej diagnozy uczniów zdolnych; przygotowanie do adaptowania istniejących technik oraz projektowania własnych narzędzi umożliwiających identyfikację uzdolnionych.
AdresaciNauczyciele, dyrektorzy, psycholodzy i pedagodzy, przedstwaiciele placówek należących do warszawskiej sieci wspierającej uzdolnionych oraz inni zainteresowani.
Dodatkowe informacjeZajęcia w pierwszej kolejności dedykowane są przedstawicielom placówek ubiegających się o Certyfikat Prezydenta m.st. W-WY WARS i SAWA w ramach XI edycji Programu (rok szkolny 2019/2020)
Warunki zaliczenia100 % obecności na zajęciach