Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Sieć współpracy i samokształceniaNauczyciel/ka wspomagający/a, asystent/tka kulturowy/a uczniów ukraińskich
Kierownik szkoleniaOleksandr Pustovyi
Termin30 listopada 1999

Nov 30, 1999, godz. 12:00 AM-12:00 AM

Miejscesiedziba WCIES
CeleWsparcie nauczycieli wspomagających/asystentów kulturowych uczestniczących w bieżącej pracy z uczniem z doświadczeniem migracji zarówno w klasach regularnych jak i oddziałach przygotowawczych dla cudzoziemców.
AdresaciNauczyciele wspomagający, asystenci międzykulturowi pracujący z uczniami ukraińskimi w oddziałach przygotowawczych dla cudzoziemców oraz klasach regularnych
Dodatkowe informacjeProponowane spotkania sieci współpracy i samokształcenia są kontynuacją spotkań w 2022 roku. W związku z tym, w pierwszej kolejności rejestrowani będą uczestniczki, które brały udział w poprzednich spotkaniach. Пропоновані зустрічі є продовженням зустрічей, які відбулися у 2022 році. У зв'язку з цим, першочергово реєстуватимуться учасниці попередніх зустрічей.
Warunki zaliczeniaUczestniczenie i zaangażowanie w prace sieci w min. 60 %