Podaj login konta (adres e-mail), do którego chcesz odzyskać hasło.

Warsztat metodycznyNauczyciel edukacji wczesnoszkolnej na starcie - jak przygotować się do prowadzenia lekcji
Kierownik szkoleniaBożena Dybowska
Termin12 października 2022

Dec 10, 2022, godz. 4:00 PM-7:00 PM

MiejsceSzkoła Podstawowa nr 75, ul. Niecała 14 (Śródmieście)
Liczba godzin4 godziny dydaktyczne
CelePodniesienie kompetencji nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w zakresie planowania zajęć zgodnie z założeniami metodycznymi.
Kształcenie umiejętności w zakresie konstruowania konspektów i scenariuszy zajęć z uwzględnieniem możliwości psychofizycznych uczniów.
Kształcenie umiejętności doboru metod i środków dydaktycznych do realizacji treści programowych.
AdresaciNauczyciele edukacji wczesnoszkolnej rozpoczynający pracę
Dodatkowe informacjeProsimy, aby uczestnicy przynieśli ze sobą ćwiczenia i podręczniki, z którymi pracują (pierwsze części). ZMIANA MIEJSCA SZKOLENIA Ze względu na awarię w budynku WCIES szkolenie jest przeniesione do SP nr 75 im. Marii Konopnickiej, ul. Niecała 14.
Warunki zaliczenia100-80% obecności - zaświadczenie, 79%-50% obecności - potwierdzenie udziału, poniżej 50% obecności – nieobecny