Warsztat metodycznyLektury w podstawie programowej dla szkół podstawowych – propozycje rozwiązań metodycznych
Kierownik szkoleniaJoanna Wenek
Termin25 maja 2022

May 25, 2022, godz. 3:30 PM-7:00 PM

Miejscezdalnie
CeleAnaliza zapisów obowiązującej podstawy programowej dla szkół podstawowych wraz z obowiązującymi zmianami. Wypracowanie rozwiązań dydaktycznych w odniesieniu do wybranych tekstów literackich. Kształcenie umiejętności budowanie zadań wokół tekstu literackiego - lektur obowiązkowych w szkole podstawowej - realizacja zapisów zawartych w nowej podstawie programowej. Doskonalenie umiejętności wykorzystywania kontekstów ikonicznych, filmowych, literackich; Omówienie wybranych zagadnień zapisanych w podstawie programowej.
AdresaciNauczyciele języka polskiego szkół podstawowych
Dodatkowe informacjePrzedmiotem spotkania będą różne pomysły do "Zemsty" jako obowiązkowej lektury egzaminacyjnej
Warunki zaliczeniaobecność na zajęciach